Wydarzenia

To żyje! Ja grasuję, a ty śpisz, czyli o ssakach w mieście | wykład tłumaczony na PJM .

Data publikacji: 17-11-2021

Strefa Kultury Wrocław i Barbara zapraszają zwierzolubów do przybycia na kolejny wykład z cyklu To żyje!

Łukasz Iwaniuk, biolog–zoolog–chiropterolog, otworzy przed nami drzwi do niezwykłego świata ssaków żyjących we Wrocławiu. Ssaki to nasi bliscy krewni – tak jak my pokryci futrem (chociaż nasze włosy gęste bywają tylko na głowie) i żywiący się mlekiem matki, gdy są maleńkimi oseskami, jak my. Bo my, to też ssaki. Podczas wykładu Łukasz Iwaniuk opowie o różnych gatunkach należących do tej grupy, które tylko odwiedzają Wrocław albo mają tu stałe zameldowanie. Wiele z nich to drobne zwierzęta, w dodatku aktywne nocą – mamy małe szanse poznać je oko w oko i wyraźnie im się przyjrzeć.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj a formularz do zapisów tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Strefa Kultury Wrocław ul. Świdnicka 8B

Data wydarzenia

początek wydarzenia23-11-2021 18:00 koniec wydarzenia23-11-2021 20:00

Rodzaj eventu

wykład

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Wrocław

Płatność

Płatne

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.