Wydarzenia

Trening dostępności #10 Ekspert dostępności w Twoim projekcie – niezbędny? konieczny? Czy w ogóle potrzebny? Q&A z Anną Żórawską / online .

Data publikacji: 22-04-2022

Fundacja Siódmy Zmysł serdecznie zaprasza na nową serię spotkań w ramach cyklu webinariów "Trening Dostępności". Od marca do października odbędą się spotkania z przeróżnymi ekspertami z dziedziny dostępności, którzy odpowiedzą na nurtujące Was pytania w danym temacie związanym z dostępnością informacyjną, architektoniczną czy multimediów.

Kwietniowe Webinarium z cyklu Trening Dostępności już wkrótce.

Wdrażając projekty dostępnościowe wiele instytucji zastanawia się, czy warto skorzystać z pomocy ekspertów w dziedzinie dostępności. Czy na pewno konieczne jest zasięgnięcie wsparcia eksperta? A może warto działać samodzielnie? Jak współpracować ze specjalistami, aby nie tylko osiągnąć założenia projektu, ale także nauczyć się nowych rzeczy? Na te i wiele innych pytań odpowie Anna Żórawska z Fundacji Kultury Bez Barier w rozmowie z Alicją Maciejewską z Fundacji Siódmy Zmysł.

Anna Żórawska jest prezeską Fundacji Kultury Bez Barier, trenerką z zakresu dostępności informacyjno-komunikacyjnej i wydarzeń, autorką audiodeskrypcji do filmów i spektakli. Jest współautorką Wytycznych ws. dostępności wydarzeń dla Miasta Stołecznego Warszawy, inicjatorką Sieci Liderów i Liderek Dostępności, produktu cyfrowego Tu Możesz - bazy miejsc i wydarzeń z pętlą i producentka Festiwalu Kultury bez Barier. Obecnie zasiada w Radzie Dostępności przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

KIEDY? 28 kwietnia (czwartek) godz. 14:00
GDZIE? Wydarzenie odbędzie się online.

Wydarzenie jest BEZPŁATNE. Obowiązują zapisy przez formularz pod linkiem.
Liczba miejsc 45.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie.

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-04-2022 14:00 koniec wydarzenia28-04-2022 15:30

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.