Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Undefined array key "textarea_5rf345qkdp7" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14
Wydarzenia

Trening dostępności #11 Webinarium „Savoir vivre wobec osób niewidomych” / online .

Data publikacji: 19-05-2022

Fundacja Siódmy Zmysł serdecznie zaprasza na nową serię spotkań w ramach cyklu webinariów "Trening Dostępności". Od marca do października odbędą się spotkania z przeróżnymi ekspertami z dziedziny dostępności, którzy odpowiedzą na nurtujące Was pytania w danym temacie związanym z dostępnością informacyjną, architektoniczną czy multimediów.

Podczas kolejnego Treningu dostępności poruszony będzie temat savoir-vivre'u wobec osób niewidomych i słabowidzących. Szkolenie przybierze formę wykładu i warsztatów, podczas których prowadzący Alicja Maciejewska i Dawid Górny opowiedzą o tym jak postrzegana jest niepełnosprawność wzroku w społeczeństwie i jak pracownicy instytucji mogą przygotować się do obsługi niewidomego klienta. Zachęcamy do udziału zwłaszcza koordynatorów dostępności z instytucji kultury.

Prelegenci: Alicja Maciejewska jest Wiceprezeską Fundacji Siódmy Zmysł i szefową projektu Udostępnij się. Na co dzień zajmuje się tworzeniem audiodeskrypcji i prowadzeniem projektów. Dawid Górny jest testerem dostępności w firmie Accens, zaś społecznie Prezesem Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych I Słabowidzących „VEGA”. Ponadto współpracownik Fundacji Siódmy Zmysł w obszarze dostępności kultury.

KIEDY? 30 maja (poniedziałek) godz. 14:00
GDZIE? Wydarzenie odbędzie się online.

DOSTĘPNOŚĆ:
Osoby chcące skorzystać z tłumaczenia na PJM prosimy o zgłaszanie się najpóźniej do 26 maja.
Wydarzenie odbędzie się online.

Wydarzenie jest BEZPŁATNE. Obowiązują zapisy przez formularz pod linkiem.
Liczba miejsc 45.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie.

Data wydarzenia

początek wydarzenia30-05-2022 14:00 koniec wydarzenia30-05-2022 16:00

Rodzaj eventu

Online webinar

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.