Wydarzenia

Trening dostępności #6. Udostępnij się dla niewidomych, poznaj ich oczekiwania i potrzeby .

Data publikacji: 17-12-2021

Fundacja Siódmy Zmysł zaprasza na kolejne spotkanie online z cyklu Trening dostępności.

Będzie to nietypowe spotkanie, bo skierowane do przedstawicieli Instytucji Kultury, a głos zabiorą odbiorcy kultury z niepełnosprawnością.

Zapraszamy do wysłuchania dyskusji z osobami z niepełnosprawnością wzroku, na temat tego, jak instytucje kultury powinny tworzyć dostępną ofertę dla osób niewidomych by była ona atrakcyjna. Przedstawią swój punkt widzenia i propozycje wdrażania dostępności w różnego rodzaju Instytucjach. W drugiej części spotkania odpowiedzą na pytania słuchaczy.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia21-12-2021 11:00 koniec wydarzenia17-12-2021 13:00

Niepełnosprawność

niepełnosprawność wzroku

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.