Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Undefined array key "textarea_5rf345qkdp7" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 14
Wydarzenia

Trening dostępności #8. Dostępna strona internetowa – jak to zrobić? Q&A z Dariuszem Drezno / online .

Data publikacji: 14-03-2022

Fundacja Siódmy Zmysł serdecznie zaprasza na nową serię spotkań w ramach cyklu webinariów "Trening Dostępności". Od marca do października odbędą się spotkania z przeróżnymi ekspertami z dziedziny dostępności, którzy odpowiedzą na nurtujące Was pytania w danym temacie związanym z dostępnością informacyjną, architektoniczną czy multimediów.

Pierwszym gościem będzie Dariusz Drezno, który opowie o tym jak zadbać o dostępną stronę internetową. Dariusz Drezno to Współzałożyciel firmy Accens która tworzy dostępne strony internetowe i aplikacje mobilne, dostarcza usługi testowania i audytów dostępności oraz organizuje szkolenia i warsztaty. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w kierowaniu międzynarodowymi zespołami zapewniania jakości, dokumentacji technicznej oraz szkoleń.

Na spotkaniu dowiecie się między innymi:

  • Kiedy rozpocząć pracę nad dostępnością strony?
  • Jak przebiegają testy dostępności?
  • Co wziąć pod uwagę zamawiając usługę testów/audytu dostępności?
  • Jak zmieścić się w budżecie?
  • Utrzymanie dostępności strony internetowej w dłuższej perspektywie.

KIEDY? 25 marca (piątek) godz. 10:00
GDZIE? Wydarzenie odbędzie się online.

Wydarzenie jest BEZPŁATNE. Obowiązują zapisy przez formularz (do 23.03) pod linkiem.
Liczba miejsc 40.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie.

Data wydarzenia

początek wydarzenia25-03-2022 10:00 koniec wydarzenia25-03-2022 11:00

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.