Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Trzecie miejsce – wykład online + tłumaczenie PJM .

Data publikacji: 14-10-2021

BWA Wrocław zaprasza na wykład online z tłumaczeniem na PJM "Trzecie miejsce". Wykład poprowadzi Paweł Grobelny.

Punktem wyjścia dla prezentacji o projektowaniu przestrzeni publicznej będzie termin „trzecie miejsce” (The Third Place) używany do określania miejsc w przestrzeni publicznej, które oddzielają środowisko życia w domu i pracy. Termin ten został użyty po raz pierwszy w 1989 roku przez amerykańskiego socjologa Raya Oldenburga w książce „The Great Good Place” i stał się jeszcze bardziej aktualny w czasach pandemii.
Prezentacja oparta zostanie na realizacjach i projektach autorskich w przestrzeni publicznej. Skupi się zarówno na znaczeniu i roli projektowanych mikroprzestrzeni w przestrzeni publicznej, ale także na procesach powstawania takich projektów. Różnorodność poszczególnych projektów i sposobu ich powstawania będzie także opowieścią o znaczeniu kontekstu w projektowaniu przestrzeni publicznej.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia20-10-2021 18:00 koniec wydarzenia20-10-2021 19:30

Rodzaj eventu

Online wykład

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

BWA Wrocław

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.