Wydarzenia

Trzecie miejsce – wykład online + tłumaczenie PJM .

Data publikacji: 14-10-2021

BWA Wrocław zaprasza na wykład online z tłumaczeniem na PJM "Trzecie miejsce". Wykład poprowadzi Paweł Grobelny.

Punktem wyjścia dla prezentacji o projektowaniu przestrzeni publicznej będzie termin „trzecie miejsce” (The Third Place) używany do określania miejsc w przestrzeni publicznej, które oddzielają środowisko życia w domu i pracy. Termin ten został użyty po raz pierwszy w 1989 roku przez amerykańskiego socjologa Raya Oldenburga w książce „The Great Good Place” i stał się jeszcze bardziej aktualny w czasach pandemii.
Prezentacja oparta zostanie na realizacjach i projektach autorskich w przestrzeni publicznej. Skupi się zarówno na znaczeniu i roli projektowanych mikroprzestrzeni w przestrzeni publicznej, ale także na procesach powstawania takich projektów. Różnorodność poszczególnych projektów i sposobu ich powstawania będzie także opowieścią o znaczeniu kontekstu w projektowaniu przestrzeni publicznej.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia20-10-2021 18:00 koniec wydarzenia20-10-2021 19:30

Rodzaj eventu

Online wykład

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

BWA Wrocław

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1031. „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” – oprowadzanie / tłum. PJM

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

25-03-2023 13:00

Koniec wydarzenia

25-03-2023 14:00

Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.

1030. Webinarium: Nawyki szczęśliwych ludzi – jak je wprowadzić do swojego życia? / PJM

Początek wydarzenia

23-03-2023 18:00

Koniec wydarzenia

23-03-2023 19:15

To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy: - jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu - technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki - błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków - fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.

© Udostępnij się. All right reserved.