Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Urokliwa Praga – slajdowisko podróżnicze z PJM i AD .

Data publikacji: 25-05-2021

Fundacja Siódmy Zmysł wraz z Z Zurich Foundation zbierze Was na kolejną wirtualną wycieczkę, tym razem do naszego sąsiada, czyli Czech.

O wycieczce

Pojedziemy do Pragi, miasta znanego z różnych stylów architektonicznych i mnóstwa obiektów godnych odwiedzenia. Przespacerujemy się Mostem Karola, zajrzymy do żydowskiej dzielnicy Josefov, a także będziemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta ze wzgórza zamkowego Hradczany. Poza typowymi praskimi atrakcjami, wraz z naszymi przednikami odwiedzimy również mniej znane perełki i wyjątkowe miejsca.

O naszych przewodnikach

Naszymi przewodnikami będą Kamila i Staszek. Są osobami słabowidzącymi i na co dzień mieszkają w małej wsi w okolicach Bielska Białej. Lubią szukać ciekawych miejsc w bliższej i dalszej okolicy oraz planować podróże. Podróżują bez samochodu, bo go nie mają, dlatego wybierają podróże pociągiem lub wycieczki objazdowe innymi środkami transportu. Kamila uwielbia Hiszpanię, gdzie z racji studiów spędziła sporo czasu, a Staszek lubi Czechy. Zarażają się wzajemnie swoimi podróżniczymi pasjami.
Ich wyprawy można śledzić na instagramie: https://www.instagram.com/bez.samochodu/?hl=pl


Transmisja live dostępna z tłumaczeniem na PJM i audiodeskrypcją do zdjęć na naszym fanpage'u, 27.05.2021 o godzinie 18:00.

Data wydarzenia

początek wydarzenia27-05-2021 18:00 koniec wydarzenia27-05-2021 20:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1081. Pokaz filmu „Pod ziemią” / Festiwal Relacje / napisy dla G/głuchych, AD, pętla indukcyjna, tłumaczenie PJM dyskusji

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

13-06-2023 18:00

Koniec wydarzenia

13-06-2023 21:00

„Pod ziemią” to niezwykłe przeżycie filmowe, które wymyka się tradycyjnie pojętemu kinu. To doświadczenie na pograniczu slow cinema i sztuki wideo artu, którą niegdyś reżyser Michelangelo Frammartino się zajmował. Po seansie zapraszamy na spotkanie ze znawczynią włoskiego kina, krytyczką, edukatorką i popularyzatorką sztuki filmowej Dianą Dąbrowską, która w ciekawy sposób naświetli rozmaite niuanse pokazywanego dzieła.

1082. Spektakl: „Jednooki król” / PJM, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Poznań

Początek wydarzenia

15-06-2023 19:30

Koniec wydarzenia

15-06-2023 21:30

Każdemu zdarza się od czasu do czasu zasiąść do stołu z ludźmi, z którymi łączą go lub dzielą trudne życiowe historie. A jeśli ktoś, z kim spotykamy się przy wspólnym posiłku, okaże się niespodziewanie naszym wrogiem? Jeśli zdążymy go polubić, choć trochę, zanim zrozumiemy, kim naprawdę jest? Czy będziemy protestować? Czy zdołamy wybaczyć?

1080. Open Sound: ARS LATRANS Orchestra / pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

12-06-2023 19:00

Koniec wydarzenia

12-06-2023 21:00

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Ich album Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 2000.

© Udostępnij się. All right reserved.