Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Urokliwa Praga – slajdowisko podróżnicze z PJM i AD .

Data publikacji: 25-05-2021

Fundacja Siódmy Zmysł wraz z Z Zurich Foundation zbierze Was na kolejną wirtualną wycieczkę, tym razem do naszego sąsiada, czyli Czech.

O wycieczce

Pojedziemy do Pragi, miasta znanego z różnych stylów architektonicznych i mnóstwa obiektów godnych odwiedzenia. Przespacerujemy się Mostem Karola, zajrzymy do żydowskiej dzielnicy Josefov, a także będziemy podziwiać wspaniałą panoramę miasta ze wzgórza zamkowego Hradczany. Poza typowymi praskimi atrakcjami, wraz z naszymi przednikami odwiedzimy również mniej znane perełki i wyjątkowe miejsca.

O naszych przewodnikach

Naszymi przewodnikami będą Kamila i Staszek. Są osobami słabowidzącymi i na co dzień mieszkają w małej wsi w okolicach Bielska Białej. Lubią szukać ciekawych miejsc w bliższej i dalszej okolicy oraz planować podróże. Podróżują bez samochodu, bo go nie mają, dlatego wybierają podróże pociągiem lub wycieczki objazdowe innymi środkami transportu. Kamila uwielbia Hiszpanię, gdzie z racji studiów spędziła sporo czasu, a Staszek lubi Czechy. Zarażają się wzajemnie swoimi podróżniczymi pasjami.
Ich wyprawy można śledzić na instagramie: https://www.instagram.com/bez.samochodu/?hl=pl


Transmisja live dostępna z tłumaczeniem na PJM i audiodeskrypcją do zdjęć na naszym fanpage'u, 27.05.2021 o godzinie 18:00.

Data wydarzenia

początek wydarzenia27-05-2021 18:00 koniec wydarzenia27-05-2021 20:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1155. Oprowadzania po wystawie „Odnalezione obrazy” / PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

18-02-2024 14:00

Koniec wydarzenia

18-02-2024 15:00

Wejdź do świata fotografii hrabiego Benedykta Henryka Tyszkiewicza. Poznaj jego dorobek artystyczny - unikatowe zdjęcia, przedstawiające barwne życie arystokracji oraz kulturę i obyczaje końca XIX wieku.

1154. Ruchome Centrum Kultury // warsztaty choreograficzne z Agatą Redlicką w języku polskim i PJM / PJM, pętla indukcyjna, słuchawki wyciszające

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

02-03-2024 12:00

Koniec wydarzenia

02-03-2024 13:30

Podczas zajęć skupimy się na pogłębionej obserwacji przestrzeni, rozwijaniu wyobraźni i świadomości ciała. W swobodnej atmosferze poszukamy odpowiedzi na pytania: *W jaki sposób doświadczamy otaczających nas obiektów *Czy możemy spojrzeć na przestrzeń inaczej niż na co dzień? *Jak architektura może nas zainspirować do ruchu?

© Udostępnij się. All right reserved.