W jaki sposób powstaje scenografia do spektakli? O kulisach tworzenia scenografii teatralnej, opowie Łukasz Pipczyński, rzeźbiarz i modelator, który wykonuje olbrzymie elementy dekoracji (stworzył 7-metrową dłoń w spektaklu „Hamlet” i gigantycznego smoka, który „wylądował” na Dużej Scenie).
Warsztaty będą połączone ze zwiedzaniem pracowni sceno-technicznej i oglądaniem projektów scenografii do spektakli, które obecnie znajdują się na afiszu. Uczestnicy warsztatów samodzielnie wykonają również małe formy rzeźbiarskie na wybrany temat.
Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.
To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy:
- jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu
- technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki
- błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków
- fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.
Serwis wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi, wyświetlania informacji, gromadzeniaanonimowych danych statystycznych oraz prowadzenia działań marketingowych opisanych w
Polityce Prywatności.
Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej.