Wydarzenia

Warsztaty jogi – Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / PJM .

Data publikacji: 18-05-2022

Fundacja Inside Out zachęca do udziału w zajęciach z rozciągania z elementami jogi. Zajęcia dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Ćwiczenia rozciągające polegające na rozciąganiu mięśni wszystkich partii ciała i ich uelastycznianiu poprzez trzy fazy ruchu: napięcia, rozluźnienia i rozciągnięcia mięśni w połączeniu z głębokim równomiernym oddechem.

Zajęcia prowadzić będzie Elżbieta Krawczyk - na co dzień współpracuje z Fundacja BezMiar przy organizacji imprez sportowo - rekreacyjnych. Prowadzi zajęcia nordic walking i gimnastykę, również dla seniorów Jest certyfikowanym instruktorem Nordic Walking. Ma skończone szkolenie zdrowy kręgosłup, black roll, gimnastyka dla seniorów. Sama nordicuje, biega, ćwiczy. Najbardziej lubi ruch, aktywność, naturę.

KIEDY? 28 maja (sobota), godz. 10:00
GDZIE? Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin

DOSTEPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy. Warsztaty będą odbywały się na dworze, na trawie z wykorzystaniem mat do ćwiczeń.

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz.
Więcej informacji na stronie wydarzenia.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Sławin 20, 20-828 Lublin

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-05-2022 10:00 koniec wydarzenia28-05-2022 11:30

Rodzaj eventu

sport warsztaty

Rodzaj udogodnienia

PJM

Miasta

Lublin

Organizatorzy

Fundacja Inside Out

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.