Wydarzenia

Webinarium: Sztuka wystąpień publicznych – 12 rozgrzewek impro / tłum. PJM .

Data publikacji: 10-03-2022

Fundacja Inside Out zaprasza na LIVE dotyczący wystąpień publicznych, na którym bedzie możliwość poznania sposobów jak się do tego zabrać oraz w jaki sposób pomocne może się okazać impro. Spotkanie skierowanie jest zarówno do tych, którzy już występują publicznie, jak i dla tych, którzy dopiero chcą zacząć swoją przygodę z wystąpieniami. Dla prowadzących zajęcia czy spotkania biznesowe, dla osób pracujących z klientami czy tych, którzy kochają impro i chcą się rozwijać dzięki tej metodzie.

Na webinarium będą poruszone tematy:

  • Jak przygotować swoje wystąpienie publiczne?
  • W jaki sposób zaangażować swoje słuchaczki i swoich słuchaczy?
  • Jak nie zanudzić, gdy temat nie jest pasjonujący?

Prowadzący Adam Organista to aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec. Wykładowca w prywatnej szkole aktorskiej "Qurtyna". Współzałożyciel Fundacji Inside Out, inicjator i aktor Teatru Lukla.

KIEDY? 29 marca (wtorek) godz. 19:00
GDZIE? online

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy przez Weronikę Dziewanowską.
Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 5 kwietnia) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.
Spotkanie odbędzie się na profilu Fundacja Inside Out na Facebooku.

Data wydarzenia

początek wydarzenia29-03-2022 19:00

Rodzaj eventu

webinar

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Fundacja Inside Out

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Czucie miasta: dźwięki i słuch. Spacer samorzeczniczy w ramach 14. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE / asysta, AD i PJM na zamówienie

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

05-11-2022 12:00

Koniec wydarzenia

05-11-2022 13:00

Spacery samorzecznicze to doświadczenie Alei Jerozolimskich na odcinku tak zwanego „ścisłego centrum” Warszawy. Przestrzeni o wielu funkcjach. Przestrzeni, którą każdego dnia przemierzają setki tysięcy ludzi – mieszkańcy i mieszkanki Warszawy oraz osoby odwiedzające stolicę.

© Udostępnij się. All right reserved.