Wydarzenia

Wernisaż „Może się nie udać” / PJM .

Data publikacji: 14-07-2022

Galeria Labirynt serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy " Może się nie udać". Artyści i artystki zapraszają Was do współtworzenia dzieł i nadawania im sensów. Interaktywne prace, dostępne dla wszystkich, bez względu na wiek czy inne czynniki, pozwalają na improwizację i poczucie przyjemności płynącej z tworzenia. Nie musisz wszystkiego wiedzieć. Nie musi Ci wszystko pięknie wychodzić. „Może się nie udać” to wystawa o tym, że sztuka jest przygodą, procesem i eksperymentem. Te wartości stoją za każdym wybitnym dziełem, choć nie gwarantują sukcesu nawet geniuszom, bo zawsze może się nie udać – i to jest OK.

KIEDY? 15 lipca (piątek), godz. 19:00
GDZIE? Galeria Labirynt w Lublinie

DOSTĘPNOŚĆ:
W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające na czas pobytu w Galerii. Galeria dysponuje 6 przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Wystawa znajduje się na parterze. Otwarcie tłumaczone na PJM (Marta Stępniak) oraz język ukraiński (Volodymyr Dyshlevuk).

Bilet na wystawę w cenie 1 zł, na wernisaż wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Księdza Jerzego Popiełuszki 5, 20-052 Lublin

Data wydarzenia

początek wydarzenia15-07-2022 19:00 koniec wydarzenia15-07-2022 20:00

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Lublin

Organizatorzy

Galeria Labirynt

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.