Wydarzenia

Wtorek Sztuka online – listopad w ŁAŹNI .

Data publikacji: 10-01-2022

Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia zaprasza na przygotowanie pierników. Puśćcie wodzę fantazji i kreatywności i bawcie się sztuką nawet w kuchni!

Listopad to najlepszy czas na przygotowanie pierników. Jak dobrze wiemy, pierniki muszą chwilę poleżeć aby smakowały idealnie, więc jeśli się pospieszycie to zdążycie na mikołajki. Do ozdabiania naszych pierników zainspirowaliśmy się kilkoma bardzo znanymi artystami: Markiem Rothko, Pietem Mondrianem, Kazimierzem Malewiczem, Jacksonem Pollockiem czy Yayoi Kusama - oczywiście możecie wybrać kogokolwiek chcecie.

Link do materiału.

Link do audiodeskrypcji.

Data wydarzenia

Wydarzenie trwałe

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1031. „Precjoza wrocławskich bractw strzeleckich” – oprowadzanie / tłum. PJM

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

25-03-2023 13:00

Koniec wydarzenia

25-03-2023 14:00

Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.

1030. Webinarium: Nawyki szczęśliwych ludzi – jak je wprowadzić do swojego życia? / PJM

Początek wydarzenia

23-03-2023 18:00

Koniec wydarzenia

23-03-2023 19:15

To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy: - jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu - technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki - błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków - fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.

© Udostępnij się. All right reserved.