Wydarzenia

Wypalenie i przemęczenie aktywistyczne. Pierwsza Pomoc Aktywistyczna | PJM .

Data publikacji: 25-06-2021

Centrum Wsparcia Aktywistycznego, Kultura Równości, Centrum Praw Kobiet oraz Fundacja HerStory zapraszają na ostatni z cyku webinarów psychoedukacyjnych "Pierwsza Pomoc Aktywistyczna"!

Podczas tego webinaru będziemy w większym gronie dzielić się z Wami różnymi sposobami na pracę z ciałem, pracę w grupie, sposobami na działania antywypaleniowe oraz wszystkimi znanymi nam ważnymi kwestiami, które warto mieć w zanadrzu osobiście oraz jako członkini/członek grupy aktywistycznej, kolektywu, organizacji pozarządowej.

Podczas webinaru będziemy zadawać pytania i robić mini interaktywne sondaże przez Menti zapraszając Was do krótkich odpowiedzi i dzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-06-2021 18:30 koniec wydarzenia28-06-2021 20:00

Rodzaj eventu

Online webinar

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Adapter – Kino Bez Barier. „Niebezpieczni dżentelmeni” z audiodeskrypcją i napisami / AD, napisy

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-02-2023 16:00

Koniec wydarzenia

12-02-2023 18:00

Nieznane oblicze słynnych i kultowych postaci oraz piętrowa zagadka kryminalna i niepowtarzalna atmosfera Zakopanego. „Niebezpieczni Dżentelmeni” to iskrzący dowcipem i tętniący akcją komediowy kryminał, w którym równie ważne jak to „kto zabił?”, jest pytanie „kogo zabito?”

Sztuka w całym spektrum I Edward Krasiński / dla osób w spektrum autyzmu, możliwość asysty

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

01-02-2023 17:00

Koniec wydarzenia

01-02-2023 18:30

Edward Krasiński jest jednym z najbardziej uznanych polskich artystów drugiej połowy XX wieku. Zasłynął m.in. z oklejania różnych elementów przestrzeni niebieską linią taśmy klejącej. Podczas spotkania spróbujemy zrozumieć, dlaczego to robił i dlaczego jego działania uważamy za sztukę.

© Udostępnij się. All right reserved.