Wydarzenia

Wypalenie i przemęczenie aktywistyczne. Pierwsza Pomoc Aktywistyczna | PJM .

Data publikacji: 25-06-2021

Centrum Wsparcia Aktywistycznego, Kultura Równości, Centrum Praw Kobiet oraz Fundacja HerStory zapraszają na ostatni z cyku webinarów psychoedukacyjnych "Pierwsza Pomoc Aktywistyczna"!

Podczas tego webinaru będziemy w większym gronie dzielić się z Wami różnymi sposobami na pracę z ciałem, pracę w grupie, sposobami na działania antywypaleniowe oraz wszystkimi znanymi nam ważnymi kwestiami, które warto mieć w zanadrzu osobiście oraz jako członkini/członek grupy aktywistycznej, kolektywu, organizacji pozarządowej.

Podczas webinaru będziemy zadawać pytania i robić mini interaktywne sondaże przez Menti zapraszając Was do krótkich odpowiedzi i dzielenia się swoimi opiniami i doświadczeniami.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia28-06-2021 18:30 koniec wydarzenia28-06-2021 20:00

Rodzaj eventu

Online webinar

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.