Wydarzenia

„Zemsta nietoperza” operetka z audiodeskrypcją .

Data publikacji: 19-10-2021

Mediateka Grodzisk, Strefa Aktywnego Seniora i Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki zapraszają na "Zemstę nietoperza".

Zemsta nietoperza, brawurowa komedia pomyłek z intrygującym librettem to najbardziej znane dzieło teatralne Johanna Straussa.

Taki pan jak pan, szampański finał II aktu, kuplety Adeli – najsłynniejsze fragmenty tej operetki są rozpoznawane przez wszystkich.

Libretto "Zemsty nietoperza" opowiada o przygodach sympatycznego hulaki Gabriela von Eisensteina, który przed pójściem do więzienia (został skazany na areszt za spoliczkowanie urzędnika skarbowego), zamierza jeszcze udać się na wystawny bal. Nie wie, że zaproszenie na bal to pułapka zastawiona na niego przez przyjaciela, któremu spłatał kiedyś przykry figiel. Piętrzą się nieporozumienia: Eisenstein uwodzi własną żonę (oczywiście – przebraną) i własną pokojówkę (oczywiście również przebraną).
Mamy nadzieję, że libretto, wprowadzi Państwa w dobry nastrój i poprawi humor.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

ul. 3 Maja 57, Grodzisk Mazowiecki

Data wydarzenia

początek wydarzenia23-10-2021 11:00 koniec wydarzenia23-10-2021 14:15

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Płatność

Płatne

Zobacz również

Czucie miasta: dźwięki i słuch. Spacer samorzeczniczy w ramach 14. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE / asysta, AD i PJM na zamówienie

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

05-11-2022 12:00

Koniec wydarzenia

05-11-2022 13:00

Spacery samorzecznicze to doświadczenie Alei Jerozolimskich na odcinku tak zwanego „ścisłego centrum” Warszawy. Przestrzeni o wielu funkcjach. Przestrzeni, którą każdego dnia przemierzają setki tysięcy ludzi – mieszkańcy i mieszkanki Warszawy oraz osoby odwiedzające stolicę.

© Udostępnij się. All right reserved.