Partnerzy

Logo - Fundacja Katarynka Logo - Fundacja Katarynka

Fundacja Katarynka

To jedna z największych i najprężniej działających organizacji na rzecz udostępniania kultury osobom z niepełnosprawnościami sensorycznymi. Katarynka jest twórcą pierwszego w Polsce portalu z filmami z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących Adapter.pl. Katarynka organizuje cykliczne pokazy filmowe bez barier w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu oraz spacery po mieście z audiodeskrypcją i tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Co więcej, prowadzi działalność ekspercką, i szkoląc instytucje kultury, organizacje pozarządowe oraz instytucje publiczne.

Logo - małopolski instytut kultury Logo - małopolski instytut kultury

Małopolski Insytut Kultury

Małopolski Instytut Kultury promuje i twórczo wykorzystuje zasoby kulturowe Małopolski, dając mieszkańcom regionu możliwość aktywnego uczestnictwa w kulturze. MIK prowadzi innowacyjny w skali kraju projekt “Kultura wrażliwa”, który promuje dostępność dla osób z różnymi potrzebami i niepełnosprawnościami w instytucjach kultury poprzez wsparcie szkoleniowe i eksperckie oraz promocyjne. Instytut organizuje liczne wydarzenia promujące kulturę regionu, zachęcając do poznawania jej bogactwa i różnorodności. To lider w edukacji dotyczącej dziedzictwa kulturowego Małopolski, w tym dziedzictwa mniejszości narodowych i etnicznych.

 

Accens

W każdym naszym projekcie biorą udział osoby z niepełnosprawnościami, najczęściej obok specjalistów IT. Dzięki temu mamy pewność, że cokolwiek powstanie w efekcie naszej pracy będzie naprawdę dostępne.

Pracujemy w większości zdalnie, kiedy trzeba spotykamy się w biurze.

Bardzo cenimy sobie bliską współpracę z klientem. Lubimy testować dostępność oprogramowania, ale jeszcze bardziej cieszymy się, kiedy możemy zaangażować się już na etapie projektowania i tworzenia rozwiązań technologicznych.

Profesjonalnie, ale pragmatycznie. Konkretnie, ale z poczuciem humoru. Szybko, ale dokładnie.

© Udostępnij się. All right reserved.