Kontakt

Napisz do nas

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz skonsultować swój pomysł czy udostępnić wydarzenie – zapraszamy do kontaktu:

.

  "*" przy etykietach oznaczają, że pole formularza jest obowiązkowe do wypełnienia.
  Najnowsze artykuły

  MINI CONTENT-MARKETING w kierunku osób z niepełnosprawnością słuchu

  Organizujemy różne wydarzenia, które są dostępne dla osób słabosłyszących, niesłyszących czy g/Głuchych. Niestety nie widzimy lub nie możemy zauważyć obecności przedstawiciela czy przedstawicieli środowisk osób z niepełnosprawnością słuchu. Często wtedy się załamujemy, nie wiemy, co robić. Zastanawiamy się, czy popełniliśmy jakiś błąd? Czy organizowanie takich wydarzeń dostępnych ma w ogóle sens?

  Motyw niepełnosprawności w polskim kinie

  Życie to nie film. Z drugiej strony w dość powszechnej opinii to właśnie życie pisze najlepsze scenariusze. Czy ta myśl przyświeca również twórcom filmowym podejmującym temat niepełnosprawności? Przez pryzmat własnych doświadczeń i obserwacji, postanowiłem zmierzyć się z tym tematem, prezentowanym przez polskie kino. W subiektywnym przeglądzie uwzględniłem rodzime produkcje i koprodukcje z ostatnich dziesięciu lat. Większość wspomnianych tytułów była lub jest wyświetlana w ramach pokazów dostępnych lub/i została udostępniona online wraz z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami.

  DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ ORGANIZACJI

  Fundacja Siódmy Zmysł od 2011 roku zajmuje się udostępnianiem kultury osobom z niepełnosprawnościami wzroku i słuchu. Tworzymy i promujemy audiodeskrypcję, napisy dla osób niesłyszących i tłumaczenia na PJM, szkolimy z dostępności i znosimy bariery w dostępie do kultury os. wykluczonym.

  © Udostępnij się. All right reserved.