Wydarzenia

10. Festiwal Kultury bez Barier / PJM, pętla indukcyjna, AD, tyflografiki, pomoce dotykowe, słuchawki wyciszające, ETR .

Data publikacji: 15-09-2022

Fundacja Kultury bez Barier, Teatr Ochoty im. Haliny i Jana Machulskich oraz Miasto Stołeczne Warszawa zapraszają na 10, jubileuszową edycję Festiwalu Kultury bez Barier.

To wielkie święto dostępności, dzięki któremu osoby z różnym rodzajem niepełnosprawności mogą korzystać z dostępnych spektakli, konchttps://fkbb.pl/ertów, pokazów filmowych, wystaw, warsztatów i spotkań. Festiwalowy program tworzą instytucje i organizacje kultury z całej Polski.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 30.09-9.10.2022, a hasło przewodnie jubileuszu brzmi MOŻEMY! Szczegółowy program będzie dostępny w tym miejscu.

KIEDY? 30 września (piątek) - 9 października (niedziela)
GDZIE? Warszawa oraz wybrane miasta w Polsce (m.in. Gdynia, Piekary Śl., Gdańsk, Wrocław, Kraków, Białystok, Łódź, Lublin)

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.

Więcej informacji na stronie.
Źródło grafiki: materiał organizatora

Zobacz również

Bitwa o tron. Musicalowy talent show / AD i napisy na zamówienie, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Musical o wybranych królach elekcyjnych jest utrzymany w konwencji popowego talent show. Jego bohaterowie prezentują się w przebojach skomponowanych w stylistykach charakterystycznych dla krajów, z których pochodzą. I tak Zygmunt III, wywodzący się ze szwedzkiej dynastii Wazów, śpiewa piosenkę nawiązującą do estetyki Abby, z kolei August Mocny łączy w jednym utworze metalowe brzmienia bliskie zespołowi Rammstein oraz mozartowską arię.

© Udostępnij się. All right reserved.