Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Anna Tatarska, Martyna Kaczmarek, Ola Petrus – PREMIERA ONLINE / PJM .

Data publikacji: 10-03-2023

Wydawnictwo Znak, empik oraz Empik GO zapraszają na spotkanie z cyklu Premiera online, naszymi gościniami będą Anna Tatarska - autorka książki „Jak dziewczyna. Inspirujące historie kobiet, które żyją po swojemu” (Wydawnictwo Znak) oraz Martyna Kaczmarek i Ola Petrus - bohaterki książki. Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz.

O tym, jak nie zgubić siebie, gdy świat wie lepiej. Są w różnym wieku, pochodzą z odmiennych środowisk. Mają inne doświadczenia zawodowe, życiowe, emocjonalne. Na tym polega ich siła i piękno. Zwykle robić coś „jak dziewczyna” oznacza: słabiej, gorzej. Tytułowe dziewczyny na pewno by się z tym nie zgodziły.

KIEDY? 13 marca (poniedziałek), godz. 18:00 - 19:00
GDZIE? Spotkanie online, transmisja dostępna pod linkiem

DOSTĘPNOŚĆ:
Spotkanie tłumaczone na PJM.

Więcej informacji na stronie. Wydarzenie bezpłatne.

Data wydarzenia

początek wydarzenia13-03-2023 18:00 koniec wydarzenia13-03-2023 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.