Wydarzenia

Cyrk – spektakl twórczych możliwości w ramach cyklu Oprowadzania w PJM / PJM .

Data publikacji: 20-09-2022

Królikarnia - Oddział Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Muzeum Narodowe w Warszawie zapraszają na oprowadzanie w ramach cyklu "Oprowadzania w PJM".

Wizyta w cyrku to czas przeżywania ogromnych, często skrajnych emocji. Radość miesza się z obawą, pojawiają się wzruszenie i podziw. Magicy, akrobaci i klauni udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na scenie wszystko zdaje się przeczyć prawom logiki, fizyki i ustalonym normom społecznym. Zobaczmy ten barwny i oryginalny świat oczami artystów dawnych i nowoczesnych.

KIEDY? 24 września (sobota), godz. 16:00
GDZIE? Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego w Królikarni (ul. Puławska 113a)

DOSTĘPNOŚĆ:
Wydarzenie w PJM.

Więcej informacji na stronie oraz pod linkiem.
Bezpłatne wejściówki dostępne od 20 września w kasach oraz online.
Źródło grafiki: materiał organizatora

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.