Wydarzenia

FKBB Zwiedzanie: Białe w dotyku .

Data publikacji: 27-09-2021

Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza na oprowadzanie z audiodeksyrypcją po wystawie czasowej „Ewa Kuryluk. Białe fałdy czasu. Instalacje 1980–2000” w ramach cyklu „Dotknij muzeum” dla osób z niepełnosprawnością wzroku.

Na bawełnianej surówce barwy wosku i na zwiewnym, białym jedwabiu Ewa Kuryluk kreśliła czerwonym tuszem kontury twarzy (często własnej), fragmenty ciała, ludzką sylwetkę. Podczas spotkania spróbujemy zanurzyć się w ten intymny świat: w „...namiot pokus, willę tajemnic, teatr miłości, dom czasu i ogród Ewy...” – jak pisała o swoich instalacjach sama artystka.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Pawilon Czterech Kopuł. Muzeum Sztuki Współczesnej Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu ul. Wystawowa 1 Wrocław

Data wydarzenia

początek wydarzenia30-09-2021 14:00 koniec wydarzenia30-09-2021 15:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja

Miasta

Wrocław

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.