Muzeum Narodowe we Wrocławiu zaprasza na oprowadzanie z audiodeksyrypcją po wystawie czasowej „Ewa Kuryluk. Białe fałdy czasu. Instalacje 1980–2000” w ramach cyklu „Dotknij muzeum” dla osób z niepełnosprawnością wzroku.
Na bawełnianej surówce barwy wosku i na zwiewnym, białym jedwabiu Ewa Kuryluk kreśliła czerwonym tuszem kontury twarzy (często własnej), fragmenty ciała, ludzką sylwetkę. Podczas spotkania spróbujemy zanurzyć się w ten intymny świat: w „...namiot pokus, willę tajemnic, teatr miłości, dom czasu i ogród Ewy...” – jak pisała o swoich instalacjach sama artystka.
Celem projektu było kompleksowe opracowanie wrocławskiej kolekcji złotniczej należącej do dawnych bractw strzeleckich, zarówno obiektów zachowanych, jak i zaginionych, oraz odtworzenie pełnego obrazu tego niezwykłego i ważnego dla Wrocławia zbioru. Wystawa jest efektem tych badań.
To spotkanie na żywo w formie webinarium, na którym poruszymy tematy:
- jakie nawyki warto wypracować, aby osiągnąć więcej satysfakcji i szczęścia w życiu
- technik, dzięki którym będziesz mógł/mogła, wypracować pozytywne nawyki
- błędy, których należy unikać podczas wprowadzania pozytywnych nawyków
- fakty i mity na temat nawyków, dzięki którym łatwiej będzie Ci zrozumieć jak wypracować pożądany nawyk.
Serwis wykorzystuje tzw. pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usługi, wyświetlania informacji, gromadzeniaanonimowych danych statystycznych oraz prowadzenia działań marketingowych opisanych w
Polityce Prywatności.
Możesz wyłączyć obsługę cookies poprzez zmianę ustawień swojej przeglądarki internetowej.