Wydarzenia

Pojęciownik Teatralny | Filmy online z PJM i napisami .

Data publikacji: 29-04-2021

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza na cykl spotkań online zatytułowanych "Pojęciownik Teatralny". Projekt skierowany jest przede wszystkim do młodych miłośników teatru, animatorów i nauczycieli.

Organizatorzy pragną w bardzo prosty i przystępny sposób wytłumaczyć młodzieży pojęcia teatralne m.in.: antrakt, sufler, choreografia, klakier, inspicjent, sztankiet. Podczas warsztatów będzie okazja zajrzeć za kulisy teatru. Uczestnicy sprawdzą, co dzieje się podczas przerwy między aktami. Będą także rozmawiać z twórcami teatru, nie tylko aktorami. Zgłębią tajniki choreografii i charakteryzacji.

Wszystkie odcinki będziecie mogli obejrzeć za pośrednictwem sieci. Znajdziecie je na YouTube Mazowieckiego Instytutu Kultury oraz na facebookowym profilu facebook.com/teatrmazowiecki i facebook.com/mazowieckiinstytutkultury.

Aby dowiedzieć się więcej sprawdź stronie twórców cyklu Pojęciownik Teatralny.

Data wydarzenia

początek wydarzenia19-01-2021 23:00 koniec wydarzenia25-05-2021 23:58

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Teatr Mazowiecki

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl „#[+#@!? (słowo na G)” w ramach projektu „Teatr szczególnie potrzebny” / PJM, napisy, AD, miejsce dostępne architektonicznie

Miejsce wydarzenia

Wrocław

Początek wydarzenia

12-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

05-10-2022 19:45

Plotka, zdjęcie, nagrany telefonem film rozprzestrzeniają się z prędkością światła. Kiedy ktoś zaczyna przekraczać granice? Kiedy takie działanie można nazwać słowem na “G”?

I Seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana” w ramach projektu „Kultura bez Barier” / o dostępności

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

10-10-2022 18:00

Koniec wydarzenia

10-10-2022 19:30

Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na seminarium z cyklu „Studia o niepełnosprawności: badania, opór, zmiana”: "Emancypacja, niezależne życie i prawa człowieka. Czyli jak aktywiści i aktywistki z niepełnosprawnościami rewolucjonizują dyskurs o niepełnosprawności".

© Udostępnij się. All right reserved.