Wydarzenia

Pokaz filmu „Przeżyć” / AD i napisy .

Data publikacji: 09-03-2022

Rodzina Kinomaniaków zaprasza na pierwszy pokaz filmowy w 2022 roku. Film "Przeżyć" w reżyserii Jonasa Pohera Rasmussena to animowany film dokumentany.

Amin Nawabi (pseudonim), 36-letni ambitny naukowiec, boryka się z bolesną tajemnicą ukrywaną od 20 lat, która zagraża stabilności życia, jakie buduje dla siebie i dla narzeczonego, z którym zaraz weźmie ślub. Głównie za pomocą animacji odtworzono historię, którą Amin opowiada reżyserowi Jonasowi Poherowi Rasmussenowi, przyjacielowi i koledze ze szkoły średniej, po raz pierwszy — historię niełatwej drogi, jaką przebył jako dziecko-uchodźca z Afganistanu. Drogą szczerych rozmów pomiędzy Jonasem i Aminem. "Przeżyć" opowiada niezapomnianą historię samopoznania. Ukazuje, że kształtować przyszłość można tylko wówczas, gdy się uporało z przeszłością, przekazuje uniwersalną prawdę o tym, że rozumiemy naprawdę, co to znaczy być „u siebie” dopiero wówczas, gdy przestaniemy uciekać przed samym sobą.

KIEDY? 24 marca (czwartek) godz. 18:00
GDZIE? Kino Elektronik w Warszawie (Żoliborz)

DOSTĘPNOŚĆ
- audiodeskrypcja,
- napisy dla niesłyszących,
- pętla indukcyjna,
- zapowiedź tłumaczona na PJM.

Warsztaty dla dzieci: podczas seansu, w holu kina, organizowane są warsztaty plastyczne dla dzieci rodziców lub opiekunów uczestniczących w seansie (informację o chęci brania udziału w warsztatach proszę podać w formularzu zapisu).

Wstęp na pokazy jest bezpłatny, na każdy pokaz obowiązuje rejestracja przez formularz lub tel. / SMS: 793 996 475.
Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

gen. Józefa Zajączka 7, 01-518 Warszawa

Data wydarzenia

początek wydarzenia24-03-2022 18:00 koniec wydarzenia24-03-2022 19:30

Rodzaj eventu

kino warsztaty

Miasta

Warszawa

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1160. Spacer sensoryczny oraz spektakl „Śmierć komiwojażera” z audiodeskrypcją / AD

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

24-03-2024 14:15

Koniec wydarzenia

24-03-2024 17:30

Choć od momentu powstania ŚMIERCI KOMIWOJAŻERA minęło ponad 70 lat, ten najsłynniejszy z dramatów Arthura Millera i kamień milowy amerykańskiej dramaturgii do dziś stanowi niezwykle trafną krytykę kapitalizmu i bezlitosne studium zjawiska mitomanii.

© Udostępnij się. All right reserved.