Wydarzenia

Premiera online – Zygmunt Miłoszewski, Wojtek Miłoszewski / PJM .

Data publikacji: 07-07-2022

Zygmunt Miłoszewski i empik zapraszają na spotkanie z cyklu Premiera online, którego gośćmi będą Zygmunt i Wojtek Miłoszewscy, twórcy sensacyjnego audioserialu „Mierzeja” (Empik Go). Rozmowę poprowadzi Katarzyna Borowiecka. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem.

Najpopularniejsi na polskim rynku literackim piszący bracia stworzyli wspólny projekt. I o dziwo, nie jest to nowa książka! Zygmunt i Wojtek Miłoszewscy, specjalnie dla Empik Go, napisali scenariusz sensacyjnego serialu audio!
„Mierzeja” to thriller, który przenosi słuchaczy na Hel. Przewrotnie, fabuła nie przypomina historii rodem z nadmorskiego kurortu, raczej mroczną opowieść pełną tajemnic, w której wszyscy skrywają jakąś trudną prawdę. W rolach głównych audioserialu pojawią się Mateusz Damięcki, Karolina Gorczyca, Anna Smołowik, Sandra Drzymalska oraz Sebastian Dela.

KIEDY? 11 lipca (poniedziałek), godz. 18:00
GDZIE? online

DOSTĘPNOŚĆ:
Spotkanie tłumaczone na PJM.

Więcej informacji na stronie.

Data wydarzenia

początek wydarzenia11-07-2022 18:00 koniec wydarzenia11-07-2022 19:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Organizatorzy

Empik

Płatność

Darmowe

Zobacz również

1035. Film „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Klątwa skorpiona” / audiodeskrypcja, PJM

Miejsce wydarzenia

Poznań

Początek wydarzenia

29-03-2023 09:00

Koniec wydarzenia

29-03-2023 10:25

Przed Lassem i Mają wyzwanie godne największych detektywów. Zbliża się wielkie święto – obchody 500-lecia Valleby, jednak przygotowania przerywa seria zuchwałych kradzieży. Komuś najwyraźniej bardzo zależy na tym, żeby wyczekiwana przez wszystkich mieszkańców Valleby uroczystość nie doszła do skutku.

© Udostępnij się. All right reserved.