Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Rzeczpospolita Polka 2021. Projekcje filmów dokumentalnych z PJM i AD .

Data publikacji: 27-05-2021

Fundacja Camera Femina zaprasza do udziału w bezpłatnej projekcji filmów dokumentalnych i spotkaniu z reżyserkami.
Pierwsze spotkanie z cyklu odbędzie się 29 maja o godzinie 18:00 na profilu FB Camera Femina. Będzie to okazja do zobaczenia dwóch filmów dokumentalnych: „Symfonia fabryki Ursus” (reż. Jasmina Wójcik) oraz „Parasole” (reż. Angelika Jakubas). 

Filmy dostępne będą online od południa w sobotę 29.05 do południa w niedzielę 30.05. 

Filmy zaprezentowane zostaną w oryginalnej wersji audio (język polski) z tłumaczeniem na Polski Język Migowy oraz z audiodeskrypcją.

Cykl spotkań Rzeczpospolita Polka

„Rzeczpospolita Polka” to cykl projekcji filmowych i spotkań z reżyserkami. Projekt zakłada prezentację dorobku polskich dokumentalistek, zarówno debiutantek jak i uznanych w przeszłości twórczyń, których filmy obecnie są trudno dostępne lub zepchnięte na margines historii polskiego kina. Reżyserki z empatią i wrażliwością portretują problemy współczesnej im Polski oraz doświadczenia osób pochodzących z różnych grup społecznych. 

Nasze pierwsze tegoroczne spotkanie filmowe dotyczy tematu przemijania, transformacji ustrojowej w Polsce, zmiany struktury społecznej i zmieniającej się sytuacji na rynku zatrudnienia. To również opowieść o wymierających zawodach. 

Więcej o projekcie dowiesz się ze strony organizatora.

Data wydarzenia

początek wydarzenia29-05-2021 18:00 koniec wydarzenia30-05-2021 12:00

Rodzaj udogodnienia

Audiodeskrypcja PJM

Organizatorzy

Camera Femina

Płatność

Darmowe

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.