Wydarzenia

Spotkanie z Joanną Ostrowską z PJM .

Data publikacji: 31-01-2022

Galeria Labirynt i Biblioteka Azyl zapraszają na pierwsze spotkanie autorskie w Bibliotece Azyl prowadzonej przez Filipa Kijowskiego.

W luźnej atmosferze, przy herbatce i ciasteczkach spędzimy czas z Joanną Ostrowską - dr nauk humanistycznych w zakresie historii, pisarką, krytyczką filmową i dramaturżką teatralną.

Spotkanie w przestrzeni niedostępnej dla osób z niepełnosprawnością motoryczną. Spotkanie tłumaczone na PJM; tłumaczka: Ewelina Lachowska.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

Galerii Labirynt, ul. Popiełuszki 5, Lublin

Data wydarzenia

początek wydarzenia31-01-2022 18:00 koniec wydarzenia31-01-2022 20:00

Rodzaj udogodnienia

PJM

Niepełnosprawność

G/głusi słabosłyszący

Miasta

Lublin

Płatność

Darmowe

Zobacz również

Spektakl: „Klancyk Noir” – spektakl improwizowany (X Festiwal Kultury bez Barier) / AD, pętla indukcyjna, PJM

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Zapraszamy w improwizowaną podróż przez spowite mgłą miasta, ciemne alejki i szemrane interesy; miejsca, gdzie lepiej nie chodzić po zmroku, nie zadawać zbyt wielu pytań i nikomu nie ufać, bo Klancyk noir to spektakl z muzyką na żywo, w którym czarno-biały jest tylko plakat.

Koncert: Remont Pomp i Mikołaj Trzaska (X Festiwal Kultury bez Barier) / PJM, dla osób w spektrum autyzmu oraz z niepełnosprawnością intelektualną

Miejsce wydarzenia

Gdańsk

Początek wydarzenia

Koniec wydarzenia

Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na niecodziennych instrumentach lub przedmiotach nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach czy misach.

© Udostępnij się. All right reserved.