Warning: Undefined array key "url_e2ia8ln1erf" in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/Udostepnij-sie21/domains/udostepnijsie.org/public_html/wp-content/themes/fundationTheme/single-event.php on line 13
Wydarzenia

Warsztaty w PJM „Podstawowe zasady zdrowego odżywiania” .

Data publikacji: 18-11-2021

Centrum Rozwoju Głuchych zaprasza na szkolenie dotyczące zasad zdrowego odżywiania, podczas którego dowiesz się jak dokonywać świadomych wyborów żywieniowych.

Jakie produkty zalecamy w żywieniu dzieci i młodzieży a jakich unikać. Omówimy piramidę zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, a także porozmawiamy o grupach produktów spożywczych np. nabiale, warzywach, owocach, produktach zbożowych.
Dzięki udziałowi na warsztatach:
- zwiększysz swoją wiedzę o jedzeniu,
- nauczysz się rozsądnie wybierać produkty, na co zwracać uwagę przy zakupie jedzenia,
- wzbogacisz swoje umiejętności kulinarne o nowe przepisy,
- dowiesz się jak zbilansować swoje posiłki i zaplanować jadłospis,
- uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania.

Prowadzi dietetyczka Aneta Solak. Ukończyła Wyższą Szkołę Rehabilitacji w Warszawie na kierunku dietetyka. Specjalizuje się w stosowaniu dietoterpii w chorobach tarczycy oraz nadciśnieniu tętniczym. Obecnie podyplomowo studiuje psychodietetykę.

Więcej informacji oraz zapisy tutaj.

Data wydarzenia

początek wydarzenia26-11-2021 17:00 koniec wydarzenia26-11-2021 19:30

Rodzaj eventu

Online warsztaty

Niepełnosprawność

G/głusi

Płatność

Płatne

Zobacz również

1081. Pokaz filmu „Pod ziemią” / Festiwal Relacje / napisy dla G/głuchych, AD, pętla indukcyjna, tłumaczenie PJM dyskusji

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

13-06-2023 18:00

Koniec wydarzenia

13-06-2023 21:00

„Pod ziemią” to niezwykłe przeżycie filmowe, które wymyka się tradycyjnie pojętemu kinu. To doświadczenie na pograniczu slow cinema i sztuki wideo artu, którą niegdyś reżyser Michelangelo Frammartino się zajmował. Po seansie zapraszamy na spotkanie ze znawczynią włoskiego kina, krytyczką, edukatorką i popularyzatorką sztuki filmowej Dianą Dąbrowską, która w ciekawy sposób naświetli rozmaite niuanse pokazywanego dzieła.

1082. Spektakl: „Jednooki król” / PJM, pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Poznań

Początek wydarzenia

15-06-2023 19:30

Koniec wydarzenia

15-06-2023 21:30

Każdemu zdarza się od czasu do czasu zasiąść do stołu z ludźmi, z którymi łączą go lub dzielą trudne życiowe historie. A jeśli ktoś, z kim spotykamy się przy wspólnym posiłku, okaże się niespodziewanie naszym wrogiem? Jeśli zdążymy go polubić, choć trochę, zanim zrozumiemy, kim naprawdę jest? Czy będziemy protestować? Czy zdołamy wybaczyć?

1080. Open Sound: ARS LATRANS Orchestra / pętla indukcyjna

Miejsce wydarzenia

Warszawa

Początek wydarzenia

12-06-2023 19:00

Koniec wydarzenia

12-06-2023 21:00

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny, tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS. Ich album Y2K to mieniące się kolorami muzyczne historie, którym przez pryzmat przeszłości artyści nadali łatkę teraźniejszości. Warstwa muzyczno-liryczna stanowi odzwierciedlenie pewnego procesu przemiany, która dokonywała się w każdym z nas na przełomie lat 90 i 2000.

© Udostępnij się. All right reserved.