Wydarzenia

„Z pozdrowieniami, Żyrafa” wycieczka do Zoo z Ozobotem .

Data publikacji: 11-08-2021

MultiCentrum MBP Wrocław w ramach Międzypokoleniowy Festiwal Literatury Dziecięcej - Ojce i Dziatki! zaprasza na wycieczkę do Zoo z Ozobotem "Z pozdrowieniami, Żyrafa" - wydarzenie na podstawie książki japońskiej autorki Megumi Iwasa.

Drodzy wielbiciele zwierząt!
Znacie na pewno zwierzęta żyjące na sawannie, ale czy zastanawialiście się, czy na przykład żyrafa nie czuje się samotna? Może chciałaby mieć przyjaciela? Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiecie się, co i do kogo żyrafa napisała list i co z tego wynikło. Będziemy budować modele zwierząt z klocków K’nex, a za pomocą robota Ozobota wybierzemy się w podróż po sawannie. Czekamy właśnie na Was!

Drodzy rodzice, dziadkowie, opiekunowie!
Podczas warsztatów poznamy bohaterów książki “Z pozdrowieniami, Żyrafa” i wspólnie, za pomocą kolorowych pisaków i puzzli, będziemy tworzyć trasy dla robota Ozobota, który wybierze się na wycieczkę po safari. Zbudujemy także proste lub przestrzenne modele zwierząt z ażurowych klocków K’nex. Ta fantastyczna wycieczka to podróż pełna przygód, na której nie może Was zabraknąć!

Więcej o wydarzeniu oraz o udogodnieniach dla osób ze specjalnymi potrzebami tutaj.

Lokalizacja

Pokaż na mapie

MultiCentrum - Interaktywne Centrum Edukacji, ul.Powstańców Śląskich 210, Wrocław

Data wydarzenia

początek wydarzenia21-08-2021 10:00 koniec wydarzenia21-08-2021 11:30

Miasta

Wrocław

Zobacz również

© Udostępnij się. All right reserved.